Bakterie metanowe – energia spadku wody

ECO COGEN Sp. z o. o. powstała w 2008 roku i specjalizuje się w inwestycjach w zakresie odnawialnych źródeł energii. Stawiamy przede wszystkim na rzetelność i profesjonalizm, dlatego za cel naszej działalności przyjęliśmy terminowe wywiązanie się z powierzonych zleceń, wysoki standard i najwyższą jakość oferowanych usług. Współpracujemy ze specjalistami z kraju i z zagranicy, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom projekty na najwyższym poziomie. W zakres naszej pracy wchodzi fachowe przygotowanie kompletnej dokumentacji, nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb inwestora i stale rosnący standard oferowanych usług.

ECO COGEN Sp. z o.o. w pierwszym etapie działalności angażowała się w inwestycje w segmencie elektrowni wodnych. Zakres tych usług obejmował zarówno wyszukanie lokalizacji, uzyskanie i przygotowanie niezbędnej dokumentacji administracyjnej, środowiskowej, technicznej oraz realizację projektu. Nasza współpraca ze specjalistami z całego kraju zaowocowała wykonaniem wielu projektów w zakresie budowli hydrotechnicznych, które powstały, między innymi na rzece Odra, Obra, Bóbr, Czerna oraz Dunajec.

Kolejnym krokiem w rozwoju firmy było wykorzystanie zdobytego doświadczenia w rozwój technologii biogazowej w Polsce. Pierwsze zainteresowanie na tego typu obiekty pojawiło się w 2005. Od tego momentu, w wyniku pracy nad rozwojem i poprawą jakości realizowanych projektów, dysponujemy niezrównaną technologią w zakresie budowy biogazowni rolniczych i utylizacyjnych o mocy od 40kW do 1MW i więcej. Nasza oferta zakłada komplementarne opracowanie niezbędnej dokumentacji środowiskowej i projektowej, uzyskanie wszystkich wymaganych decyzji administracyjnych, pozyskanie środków finansowych oraz przeprowadzenie kompleksowej usługi budowlanej.
Zakres działalności:

Kompleksowe przygotowanie inwestycji związanych z odnawialnymi źródłami energii.
Profesjonalne przygotowanie dokumentacji wykonanej przez specjalistów z kraju i z zagranicy.

Spółka zajmuje się:

doradztwem;
wyszukaniem lokalizacji pod inwestycję;
przygotowaniem dokumentacji technicznej i wykonawczej;
zapewnieniem finansowania inwestycji;
planowaniem i realizacją inwestycji;
dokonywaniem rozruchów technologicznych.

słowa kluczowe: bakterie metanowe, elektrownie wodne słupia, projektowanie biogazowni, sprawność elektrowni wodnej, koszt elektrowni wodnej, norwegia elektrownie wodne, elektrownie wodne norwegia

Related articles

Back to Top