Deska tarasowa bangkirai – Chrzanów

Wielokrotnie oglądałem amerykańskie dzieła filmowe, szczególnie w okresie lat 80-tych. Oczywiście nie piszę tego, by dyskutować na temat stanu obecnej kinematografii (choć przekonany jestem, że dyskutantów by nie brakowało).

W filmach, które oglądałem zawsze z zachwytem przyglądałem się chociażby sposobom,w jakie zbudowane są przedmieścia. Małe, drewniane domki z ogródkiem… To wyglądało pięknie!

Zawsze marzyłem, żeby choć trochę tego sielskiego klimatu przenieść na nasz grunt. Oczywiście nie zawsze mi się to udawało, zazwyczaj mogłem zapomnieć o takich luksusach, szczególnie w momencie, kiedy zdawałem sobie sprawę ile może kosztować domek na Manhattanie.

Jeżeli jednak kogoś nie stać na przeprowadzkę  w miejsce, gdzie wszystkie wygody są dostępne może sprowadzić niektóre wygody do miejsca, w którym obecnie mieszka. Dobrym rozwiązaniem jest tutaj chociażby deska tarasowa bangkirai. Odrobina egzotyki nie zaszkodziła jeszcze nigdy w niczym domu, za to warto pamiętać, że jest to deska ekologiczna, czysta, wyjątkowo łatwa w konserwacji i co najważniejsze stać na nią większość osób, które to czytają.

Related articles

Back to Top