Drewniane meble biurowe – Stalowa Wola

Meble biurowe – co warto wiedzieć?
Wybór mebli do biura nie jest łatwym zadaniem. Jak to zrobić, aby nie popełnić fatalnej w skutkach pomyłki? Należy kierować się kilkoma ważnymi zasadami.

Przede wszystkim warto pamiętać, że ciemny kolor mebli wiąże się z prestiżem, zaś jasny z otwartością. Dlatego też ciemne drewniane meble biurowe zalecane są do kancelarii adwokackich, pomieszczeń kadry kierowniczej czy do księgowości. Jasne natomiast lepiej sprawdzają się w salach konferencyjnych.

Następnie należy pamiętać, aby wybrać jeden kolor dominujący i maksymalnie jeden dodatkowy na meblach. Trudno jest bardzo połączyć większą ilość kolor tak, aby nie powstało wrażenie bałaganu i chaosu.

Należy także pamiętać o szczegółach mających duże znaczenie w praktyce. Przykładem tu są uchwyty. Jeśli kupujemy meble etapami należy pamiętać, aby miały one jednakowy typ uchwytów.

Warto także wspomnieć, że w biurze dobrze wyglądają pojedyncze elementy z chromu albo szkła. Jeśli chcemy podkreślić przywiązanie do tradycji warto także zakupić jakiś antyk np, stary, elegancki sekretarzyk.

Related articles

Back to Top