Jak wybrać grafikę do domu

Nowoczesne, minimalistyczne wnętrza wyglądają efektownie, ale często zarzuca się im też, że są pozbawione duszy. Chociaż warto docenić prostotę zasadę, że mniej to więcej, to dobrze jest też dodać wnętrzom bardziej indywidualny rys. nic zaś nie nadaje się do tego bardziej niż fototapety.

Wielka grafika na ścianie nie tylko od razu przyciąga wzrok. Jeśl tylko będzie odpowiednio dobrana, może wydobyć piękno każdego pomieszczenia. Jasne wzory doskonale sprawdzą się tak samo w widnych i ciemnych pokojach. Na pewno dobrze też zwrócić uwagę na tapety wykorzystujące efekt 3D.

Te najbardziej efektowne wzory można znaleźć np. tu: http://www.dekowizja.pl/fototapety.html. Warto pamiętać, że wcale nie trzeba decydować się od razu na fotografię w dużym formacie, by fototapeta robiła wrażenie. Zamiast tego można wybrać nietypową grafikę. Coraz modniejsze, i to w dodatku w różnych pomieszczeniach, są też malowane murale.

Fototapeta nie jest droga, jej montaż nie wymaga też specjalnych umiejętności. Właśnie dlatego warto się na nią zdecydować.

Related articles

Back to Top