Metanogeneza – cogen

Kalkulator biogazowy

Zapraszamy do skorzystania z kalkulatora biogazowego, który pozwoli na wstępne oszacowanie ilości wyprodukowanego biogazu z wykorzystaniem surowców niezbędnych do fermentacji metanowej.
Kalkulator biogazowy skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych i ma za zadanie obliczyć wstępną moc biogazowni. Wyniki obliczeń kalkulatora należy traktować jako przybliżone.

W celu uzyskania bardziej dokładnych danych zachęcamy do wypełnienia i przesłania formularza lokalizacyjnego zamieszczonego w dziale Pliki do pobrania,
co pozwoli na przeprowadzenie kompleksowej analizy składu substratów oraz uzyskanie teoretycznych obliczeń mogących być postawą do rzeczywistego planowania budowy biogazowni.

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na poszczególne stanowiska na terenie całego kraju. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie.

Kierownik budowy
Menedżer projektu na etapie projektowania
Menedżer projektu
Projektant automatyki
Pracownik projektowy
Projektant instalacji elektrycznych / asystent projektanta
Projektant instalacji branży sanitarnej/ asystent projektanta
Projektant branży budowlano-konstrukcyjnej/ asystent projektanta
Kosztorysant
Specjalista ds. ochrony środowiska i kontaktu ze społecznością lokalną

kontakt

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: info@ecocogen.pl W tytule maila prosimy wpisać: praca oraz stanowisko.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Related articles

Back to Top