Okucia do szkła – Chrzanów

Dzisiaj połączenie szklanych powierzchni nie jest problemem. Produkcja przeróżnych okuć do szkła jest bardzo popularna, a same te produkty łatwo dostępne na rynku.

Szkło staje się coraz to bardziej modne, szklane ściany spotykamy już nie tylko w SPA, jako kabiny prysznicowe, nie tylko w biurach, jako „szklane klatki”, ale także w domach jako pokoje dzienne, kuchnie czy salony. Szklane pomieszczenia to bardzo ulubiony temat młodych designerów, szkło sprawia, że atmosfera w danym pomieszczeniu jest niesamowita, że przestrzeń takiego pokoju wydaje się większa. Specjalne okucia do szkła, sprowadzane do nas z zagranicy, lub produkowane przez naszych rodzimych producentów, sprawiają, że można połączyć już szklane powierzchnie w różnych konfiguracjach. Łączenia punktowe, czy łączenia ramowe, zawiasy umożliwiające unoszenie ścian, połączenia szkło – szkło lub szkło ściana, sprawiają, że ściany szklanych powierzchni połączone są w sposób stały.
Okucia do szkła wykonane są ze stali nierdzewnej lub z mosiądza, występują w połysku lub macie, w srebrnym lub złotym kolorze, są odporne na korozję, bardzo trwałe i bardzo efektowne i ładne. Bez problemu możemy dobrać odpowiedni dla siebie wzór i model. Dostępne są nie tylko w sklepach stacjonarnych ale i także on-line. Tworzenie szklanych powierzchni przy pomocy odpowiednich okuć nie jest dzisiaj żadnym problemem.

Related articles

Back to Top