Sztukateria styropianowa

Co to jest sztukateria styropianowa?

Sztukateria styropianowa wewnętrzna jest to cała gama elementów dekoracyjnych ze styropianu. W sposób ten, prosty i szybki, można podnieść estetykę pomieszczenia, które zyskuje estetyczny wygląd. Sztukateria styropianowa pozwala zmienić optycznie wnętrze, które wydaje się większe.
Sztukateria styropianowa to elementy, które można wykorzystać na wiele sposobów. Gzyms wewnętrzny, wykonany ze styropianu, umieszcza się w równej odległości, pomiędzy ścianą a sufitem. Nadaje on pomieszczeniu ciekawego, niepowtarzalnego charakteru. Można nim także zamaskować pęknięcia, czy inne niedoskonałości na ścianach.
Listwy sufitowe, przytwierdzane bezpośrednio na suficie, nadają pomieszczeniu bajkowego klimatu i zamykają całość aranżacji. listwy przysufitowe umieszcza się w większości na ścianach, natomiast mniejsze elementy przytwierdza się je do sufitu. Dzięki tym listwom pomieszczenie zyskuje efektowny i elegancki wygląd, można je również pomalować na wybrany kolor.
Do sztukaterii styropianowej wewnętrznej zalicza się również gzymsy karniszowe, które służą do zamaskowania karniszy oraz gzymsy oświetleniowe ścienne i sufitowe, które mają miejsce na taśmy ledowe. Listwy styropianowe to doskonały sposób, aby ozdobić ściany, meble, drzwi, okna i sufity.

Related articles

Back to Top