Zmiana w pokoju nastolatka

Często sporym problemem dla rodziców staje się to, że ich dziecko bardzo szybko dorasta i żąda zmian w swoim pokoju. Nie chce już ono różowych i żółtych ścian oraz kolorowych mebli. Takie zmiany pociągają jednak za sobą dość spore koszty, na które nie stać wszystkich rodziców. Warto jednak pomyśleć o tym, jak w niedrogi i praktyczny sposób zmienić wygląd pokoju takiego nastolatka.
Można zdecydować się na przykład na pomalowanie mebli dziecinnych farbą do drewna na odpowiedni kolor. Jest to oczywiście tymczasowe rozwiązanie, jednakże jest ono jednym z najtańszych i najszybszych. Młody człowiek może samodzielnie wybrać odpowiedni kolor farby dla siebie.
Innym pomysłem jest również zastosowanie fototapety na kolorowej ścianie. Warto pozwolić dziecku na samodzielny wybór takiej fototapety, na przykład na stronie http://www.dekowizja.pl/. Można tam znaleźć ciekawe wzory i kolory. Najlepiej zamówić fototapetę na konkretny wymiar i dzięki temu musieć ją jedynie przykleić. Z pewnością spełni ona swoje zadanie.

Related articles

Back to Top